ANKETA OHLEDNĚ TOHOTO WEBU FARNOSTI - prosím o vyplnění.

Příležitost ke svátosti smíření máte vždy v týdnu přede mší svatou. Někdy ale člověk potřebuje svátost smíření prožít ve větším klidu a v časové pohodě. Nebo se svěřit s životní či duchovní těžkostí. Nebo se spolu s knězem pomodlit za trápení, které Vás tíží. I když se snažím příliš "netoulat" a být k dispozici na faře, přesto Vám chci nabízet konkrétní příležitosti k osobnímu setkání. Více zde.

P. Petr Hofírek

Křesťanský magazín ČT o Arcibiskupském paláci

 

Nejnovější díl Křesťanského magazínu, který Česká televize odvysílá na svém druhém programu v neděli 8. května 2011 od 16.50 hodin, zavede diváky do Arcibiskupského paláce v Olomouci, který se o uplynulém víkendu otevřel návštěvníkům. Mimo to ukáže, jak se blahořečení papeže Jana Pavla II. slavilo v Krakově.

Olomouc: V úvodu Křesťanského magazínu zavítají jeho tvůrci do Krakowa – do míst, kde 13 let působil jako arcibiskup Jan Pavel II., a podívají se, jak tam prožívali jeho beatifikaci. Dále diváky v magazínu provedou Arcibiskupským palácem v Olomouci, který se před nedávnem otevřel veřejnosti, a navštíví soustředění pěveckého sboru Schola od svatého Jana Křtitele. Také představí politika Davida Macka, který se specializuje na rodinnou problematiku, a projekt „Tóny baroka“ na záchranu památkově chráněných prvků kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Vranově nad Dyjí. Na závěr zazní fejeton Hany Pinknerové s názvem „Dávná vzpomínka“. Pořadem provází Petra Oppeltová.

Martina Burešová, dramaturg České televize

Začátek:
08. 05. 2011, 16:45

Konec:
08. 05. 2011, 17:15

Místo konání:
ČT 2

Category: